adres:
Borzęta 256
32-400 Borzęta
województwo: małopolskie
powiat: myślenicki
NIP: 6811980478
telefony:
kom. 667 724 922
opis działalności:
Usługi Budowlane Paweł Gubała

Jesteśmy firmą, która wykonuje profesjonalne, solidne usługi posadzkarskie techniką mixokretu (wylewki maszynowe) w pełnym zakresie, wylewki anhydrytowe samopoziomujące i wylewki styrobetonowe dla klientów indywidualnych i firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym, co procentuje wysoką jakością świadczonych przez nas usług. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny budowlane, takie jak mixokrety spalinowe i zacieraczki mechaniczne, dzięki którym uzyskuje się odpowiednią konsystencję zapraw i ubicia podłoża. Ma to znaczenie w uzyskaniu mocnych, trwałych i nie pylących wylewek. Technologia przez nas stosowana, pozwala na wykonanie bardzo dużej ilości pracy przy zapewnieniu wyższej jakości, niż uzyskiwana podczas wykonywania wylewek w sposób tradycyjny. Jakość wykonania nie wymaga późniejszego stosowania mas wyrównawczych i wylewek samopoziomujących. Dzięki specjalnej technologii uzyskujemy odpowiednią konsystencje zapraw, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i nie pylących wylewek, które są idealnym podłożem pod płytki, panele, parkiet czy wykładzinę podłogową. Posadzka wykonywana tą technologią gwarantuje wysoką jakość - powierzchnia jest gładka i równa. Konsystencja mieszanki pozwala na precyzyjne formowanie wylewek w poziomie, różnego rodzaju spadki, uskoki, wykonanie różnic poziomów wynikających z grubości zaplanowanych ostatecznych materiałów wykończeniowych. Nasze wylewki zbroimy głównie mikrozbrojeniem (zbrojenie rozproszone) z włókien polipropylenowych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego plastyfikatora wykonane przez nas posadzki doskonale nadają się na ogrzewania podłogowe. Beton taki nie pęka i przenosi naprężenia.

Samopoziomująca posadzka na bazie płynnego anhydrytu powstaje z najwyższej jakości komponentów. Stosując wylewkę anhydrytową można skrócić czas realizacji całej inwestycji. W zależności od projektu osiągamy wydajność ponad 1000 m2 dziennie, a wykonanie posadzki w domku jednorodzinnym o powierzchni ok. 120 m2 zajmuje 2 - 3 godziny od chwili przyjazdu. Już po 2 - 4 dniach, zależnie od warunków klimatycznych, swoją pracę mogą kontynuować elektrycy, instalatorzy, tapeciarze, czy malarze.

Styrobeton posiada bardzo zbliżone do styropianu właściwości termiczne, natomiast jego największą przewagą nad styropianem jest brak mostków termicznych oraz dokładne wypełnienie wszystkich szczelin. Z tego powodu polecamy zastosowanie go zamiast warstwy termoizolacyjnej pod wylewkę wierzchnią - jastrychową bądź anhydrytową. Warstwa styrobetonu, której grubość dostosowujemy do Państwa potrzeb, jest w całości wypoziomowana i niweluje wszelkie nierówności. Wykończeniem wylewki styrobetonowej może być dwucentymetrowa warstwa dociskowa jastrychu lub anhydrytu, jeśli zależy nam na niskiej wadze lub wylewka standardowej grubości - jeśli waga nie gra tak znaczącej roli. Bezpośrednio na taką wylewkę wyłożyć można panele lub glazurę.

W realizacji powierzonych nam zleceń posługujemy się specjalnie zaprojektowaną i zbudowaną maszyną, przeznaczoną właśnie do wytwarzania i podawania wylewki styrobetonowej. Użycie takiej maszyny gwarantuje perfekcję wykonania mieszanki i szybkość rozmieszczenia jej na wyznaczonej powierzchni, każdego dnia do 300 m2 na wysokości nawet 30 metrów, a dzięki zastosowaniu nowoczesnej chemii budowlanej, jesteśmy w stanie wykonywać wylewki każdego typu także w zimie, do temperatury -10°C. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Polecamy Państwa uwadze możliwość dokonania bezpłatnych oględzin budowy przez naszych specjalistów, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne dla Państwa inwestycji.

Główne zalety styrobetonu to:


Lekkość, przy dużej wytrzymałości na ściskanie
Dokładne wypełnienie wszelkich nierówności oraz wypoziomowanie podłoża
Brak mostków termicznych poprzez wypełnienie wszysykich szczelin, dokładne obtoczenie rurek, również przy ścianach
Dobra spójność i zdolność łączenia z innymi materiałami
Łatwość i szybkość zabudowy
Całkowita odporność na zagnieżdżanie się szkodników, robaków itp. co ma czasem miejsce po rozłożeniu styropianu metodą tradycyjną.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno
cookie Zmień ustawienia Cookies